.

.

ЕДИНИЦА UT332 Дигитални Термо-Hygrometer Температура Влажност Единица за Избор на USB Интерфејс за штедење Енергија Направени

ЕДИНИЦА UT332 Дигитални Термо-Hygrometer Температура Влажност Единица за Избор на USB Интерфејс за штедење

DEN 2856.00
DEN 5711.04

Од стоката
Во магацинот


ЕДИНИЦА UT332 Дигитални Термо-Hygrometer Температура Влажност Единица за Избор на USB Интерфејс за штедење Енергија Направени
Информации ве молиме : батеријата не вклучуваат!
Ако има некои проблеми во врска со нашите производи, ние поддржува размена, враќање или надоместок, но ве молиме контактирајте со нас и да се обезбеди јасно видео. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е зависи од должност.

Таа е поголема од информацијата

Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
UT332
Теорија:
Hygrometer
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Стил:
Рачни
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Моќност Тип:
9V или USB
Производи во категоријата