.

.

Coshome Самовила Опашка Natsu Dragneel Cosplay Костими Розова Кратка Перика Шамија Мажите Палто Врвот Панталони Целосен Сет

Coshome Самовила Опашка Natsu Dragneel Cosplay Костими Розова Кратка Перика Шамија Мажите Палто Врвот Панталони

DEN 665.00
DEN 950.40

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Превозот на плаќање не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Pls се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Експрес испорака трае околу 5-7 дена да пристигнат. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Coshome Кајгана Cosplay Костими Ichigo Kurosaki Перики Ichigo Мажите Црна Наметка Со Слама Сандали Scoks Маски Блузи И Панталони Сет
Блузи големина S M L XL XXL
Должина(см) 104 108 112 116 120
Биста(см) 100 104 106 108 110
Висина( см ) 150 160 170 185 180
1. За било какви предмети, ве молиме испратете со trackable превозот методи,и да ни даде на следење на број. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот
Бренд Име:
Coshome
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2017608
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Natsu
Компоненти:
Перика Шамија
боја:
Црна
Сезоната:
Сите Сезони
Објектот Тежина:
400-500
Дебелина:
Стандард
погодни за возраста:
15-30
Повод:
Cosplay
Стил:
Повик
Тип На Објект:
cosplay Носии
Аниме Име:
Самовила Опашка
Состојба:
Нови
Производи во категоријата