.

.

11 Димензии (C &V обликот )на доградба на Акрилни Нокти Секачи Насмевка Линија француски Тример Гел Ноктите Лесно француски Смајли Помине Уметност Алатки (2styles избор)

11 Димензии (C &V обликот )на доградба на Акрилни Нокти Секачи Насмевка Линија француски Тример Гел Ноктите

DEN 48.96

Од стоката
Во магацинот


11 Димензии (C &V обликот )на доградба на Акрилни Нокти Секачи Насмевка Линија француски Тример Гел Ноктите Лесно француски Смајли Помине Уметност Алатки (2styles избор)
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесно француски Насмевка Намали Stencils се изработени од метал.
Ви помогне да прави совршен француски ноктите повторно и повторно.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Матрицата Големина : 5.5х5.5 cm или 7.2*7.2 cm
Боја : Сребрена
дизајни : A,B стилови
Пакет се вклучени :
1 x Метал француски Ноктите Машина
Како да го користите :
1. Нанесете слој од Јасно Палто Врвот на ноктот.
2. Оставете розова или бела акрилна да се исуши за околу 15 секунди пред примена на ноктот.
3. Употреба на Лесно-француски алатка за да се намали совршена насмевка линија.
4. Се применуваат друга боја на насмевка линија.
Лажни Ноктите Образец за Употреба со било лак што ги имаат. Одлично за маникир и педикир.
Лажни Ноктите Template-Вашите нокти секогаш ќе изгледа сензационално.
Лажни Ноктите Template-ќе добиете професионална салон резултати право дома.
Лажни Ноктите Template-Насмевка Сечење Метал Помине Образец Работ Насмевка Линија Тример Лесно Француски Лажни Ноктите Форма
Лажни Ноктите Образец-Помага да се создаде совршена линија завршница на ноктите за совршен француски совет;За вештачки нокти Acrylics и Гелови

Таа е поголема од информацијата

боја:
A
Број На Модел На:
TMB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
11sizes
Тип На Објект:
Cuticle Режа
Бои:
Нерѓосувачки Челик
предмети:
Француски Насмевка Намали
Производи:
Насмевка Намали Линија Тример
Пакување:
1pc/торба
Тежина:
14
Големина:
11sizes
Материјали:
нерѓосувачки
Тип:
Тример
usuage:
француски совети
ОЕМ:
Yes
Производи во категоријата