.

.

За Леново/IBM Thinkpad Работ E420 E420i E420S 04W0800 Лаптоп Тастатура НИ Изгледот

За Леново/IBM Thinkpad Работ E420 E420i E420S 04W0800 Лаптоп Тастатура НИ Изгледот

DEN 2005.92

Од стоката
Во магацинот


Објектот Спецификација :
Нови IBM Леново Работ E320 E325 E420 E420s E425 Серија НАС Тастатура Црна
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
04 W0800 0 A62003 63 Y0213 0 A61967 04 W2631 0 B35584
Компатибилни Модели : IBM Леново Работ E320 E325 E420 E420s E425 серија

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
За Леново/IBM Thinkpad Работ E420 E420i E420S
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Производи во категоријата