.

.

USB полнач порта За Asus Трансформатор Книга T100 T100T T100TA Таблета Датум конектор џек приклучок За ASUS трансформатор книга T300LA

USB полнач порта За Asus Трансформатор Книга T100 T100T T100TA Таблета Датум конектор џек приклучок За ASUS

DEN 119.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment. треба да се испрати порака до нас .
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. Ви благодарам многу!
1.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.
USB полнач порта За Asus Трансформатор Книга T100 T100 T T100 TA Таблета Датум конектор џек приклучок За ASUS трансформатор книга T300 LA
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .Delievery време : EMS : 5-15days. ние бидете сигурни дека имаат по-продажбата на услугата.ние прифаќаме : Виза-картичка.Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.кога ќе брод мојата цел? ако вашите нарачки се заврши, ќе се испратени на вашата нарачка до вас во 48hours 2.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Asus Трансформатор Книга T100 T100T T100TA Таблета За ASUS T300LA
Компатибилен Бренд:
За Asus Трансформатор Книга T100 T100T T100TA Таблета За ASUS T300LA
мини цел:
1pcs
иднина:
100% Вистински
qualiity:
Нови
користат за:
Asus Трансформатор Книга T100 T100T T100TA Таблета
Употреба:
За ASUS трансформатор книга T300LA
Производи во категоријата