.

.

S925 сребро уво на уво линија парична казна синџир DIY Обетки минималистички елеганција Обетки додатоци 80mm материјал

S925 сребро уво на уво линија парична казна синџир DIY Обетки минималистички елеганција Обетки додатоци 80mm

DEN 140.64

Од стоката
Во магацинот


Увото линија
Материјал : S925 сребро (должина 80mm)
Вкупно 2 модели, е глава на глава отворање на прстенот, уво, средината мал синџир.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
white K, K gold
Бренд Име:
Задржи време
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
KP26
Тип На Објект:
накит наоди
Производи во категоријата