.

.

2017 Нова Патување Преносни Загрева Ручек Кутија Електрични Камион Шпорет Печка за Статистика Ручек Потоплите Храна Контејнер за Деца Возрасни

2017 Нова Патување Преносни Загрева Ручек Кутија Електрични Камион Шпорет Печка за Статистика Ручек Потоплите

DEN 839.00
DEN 1421.76

Од стоката
Во магацинот

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.
(Б) Греење супа
1. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Дизајнот на рециклирање греење во ниска моќност чува храна, топли и свежи.(Забелешка : Греење време зависи од количината на ориз, зеленчук, и на внатрешна температура.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
торба фрижидер
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Решетки Количина:
2
Пластични Тип:
PP
Спецификација:
-
Техника:
-
Капацитет:
-
Производот:
ручек кутија
Оптоварување:
-
Производи во категоријата