.

.

4PCS Супериорен Двојно Ултра Мека Четка за заби Бамбус Јаглен Нано Четка Орална Хигиена Нега за чистење со четки за заби Колекции Додатоци

4PCS Супериорен Двојно Ултра Мека Четка за заби Бамбус Јаглен Нано Четка Орална Хигиена Нега за чистење со

DEN 24.00
DEN 31.20

Од стоката
Во магацинот

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.4 PCS Двојно Ултра Мека Четка за заби Бамбус Јаглен Нано Четка Орална Грижа, Toiletry Колекции Додатоци Опис 100% Сосема нов и добар квалитет
Многу луѓе не обрнуваат доволно внимание на нивните заби, стоматолошката заштита е често занемарени.5 cm
Боја : Портокалова, Зелена, Сина, Црвена
Пакет се Вклучени 4 x Мека Четка за заби Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Постепено, тоа ќе предизвика сериозни резултат на тоа што не можете да си замислите. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат answe#3687c7 во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).
Најновите трендови во здравствената заштита е додадена за стоматолошка заштита нанометри четка за заби, парична казна четка забите, темелно, четка за чистење повеќе лесно и да ја задржите вашите заби далеку од periodontosis!
Вкупна Должина : 18. да 18 : 00часот. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тие продолжуваат да го користите додека четка ролни нагоре, и не го заменува ново во еден долг период, било од нејзините "отпад" скапоцени заби. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Други
Тип На Објект:
Четка за заби
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
10890
Количина:
4pcs
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Големина:
One size
Материјал:
бамбус јаглен влакна
Производи во категоријата