.

.

60 компјутери/Многу Бенд лепливи белешки подлога Новина пост налепници Scrapbooking Канцелариски канцеларија излет алатки Училиште материјали FM432

60 компјутери/Многу Бенд лепливи белешки подлога Новина пост налепници Scrapbooking Канцелариски канцеларија

DEN 1296.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
60 компјутери/Многу Бенд лепливи белешки подлога Новина пост налепници Scrapbooking Канцелариски канцеларија излет алатки Училиште материјали FM432
Функција :
Инспирација : бенд кодови.
Боја : 1 боја.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : проверете ја следнава слика.
Тежина : 10g.
Функција : Memo pad / Лепливи белешки / Scrapbooking.
Совет : Ова е 60 парчиња/многу . (Ова е леплива белешки, не може да се бенд-помош.)

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Број На Модел На:
новина меморандуми
Производи во категоријата