.

.

Forevergracedress 2017 Уникатен Луксузни Злато Пром Фустан Сирена Капа Ракави Чиста Врвот Вратот Beaded Долг Формално Партија Gown Плус Големина

Forevergracedress 2017 Уникатен Луксузни Злато Пром Фустан Сирена Капа Ракави Чиста Врвот Вратот Beaded Долг

DEN 6552.00
DEN 8736.00

Од стоката
Во магацинот

ви благодариме за вашето разбирање. И превозот времето зависи превозот начин ќе се избере (
DHL/UPS/ARAMEX е 3-7 работни дена, EMS е 10-20 работни дена, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е 15-60 работни дена).Сите додатоци кои се прикажани на сликите не се вклучени.Висина =___ cm (од врвот на главата до подот без чевли)
7.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Бренд Име:
Forevergracedress
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Понесете Воз
Вистински Слики:
Yes
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Beading
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
C20170717021
Моден Елемент:
Илузија
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Производи во категоријата