.

.

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot кал руда дел од тиква тенџере занаети трговија на големо и мало 449

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot кал руда дел од тиква тенџере занаети трговија на

DEN 5712.00
DEN 7323.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
301-400ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Категории на производи:
кунг фу чај
Објектот:
Спецификација на 0449
Потекло:
Во Yixing
Отпечатат со логото:
Може да
цена:
200
Производи во категоријата