.

.

Дома Декор Мароко Светилник Железо Романтична Свадба Оркестарот CandleHolder Европската Ретро Домаќинство Оркестарот Светилник

Дома Декор Мароко Светилник Железо Романтична Свадба Оркестарот CandleHolder Европската Ретро Домаќинство Оркестарот

DEN 560.00
DEN 948.96

Од стоката
Во магацинот


Димензии : Висина : 22.5 cm/8.9" Материјал : Метал
Пакет : Пена образец + картонски кутии
Функција :
1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2.Класични и модерни железо свеќник со уникатен дизајн.
3.совршен дом додаток за да ги истакнуваат на трпезариска маса амбиент
1 x Свеќа носител (Свеќа Не се Вклучени)

Таа е поголема од информацијата

Рачно изработени:
Yes
Бренд Име:
Strongwell
Тип:
Лустерот
Употреба:
Дома декорација
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Број На Модел На:
SW8052405
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Состојба:
Класичен
Големина:
Height
боја:
шарени
Материјал:
Метал
Пакување:
Пена + Тетрапак Кутии
Пакување:
Пена образец + картонски кутии
Име:
свеќа носителот
Тип:
железо светилник
PatternHandmade железо :
Дома Биро Оркестарот
Земја на потекло:
Кина
Производи во категоријата