.

.

Нови оригинални 10pcs/многу PIC16F84A-04/P PIC16F84A PIC16F84 16F84A-04/P НАТОПИ-18 Во парк!

Нови оригинални 10pcs/многу PIC16F84A-04/P PIC16F84A PIC16F84 16F84A-04/P НАТОПИ-18 Во парк!

DEN 1296.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
PIC16F84A-04/P
Тип:
Регулатор На Напон
Пакет:
натопи
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Производи во категоријата