.

.

14.8 CM*13.3 CM Цртан филм Ликовите буквален за мрежа CanoeVinyl Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S9-0347

14.8 CM*13.3 CM Цртан филм Ликовите буквален за мрежа CanoeVinyl Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S9-0347

DEN 51.00
DEN 85.44

Од стоката
Во магацинот


Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен . Бидејќи фокус, па професионални
.
Ставете Чекор :
1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници.100% гаранции нови добра со добра состојба . Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1. Враќање и промена е сега на располагање.3 CM Цртан филм Ликовите буквален за мрежа Canoe Vinyl Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S9-0347
Овој производ е составен од три дела.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
14.8cm
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
13.3cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
S9-0347
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Производи во категоријата