.

.

MIOBLET 1Box 3D Морски Живот Помине Кристал Метал Животни Decal Занитвам Studs DIY Дизајн Легура Помине Уметност Декорација Додаток HY033

MIOBLET 1Box 3D Морски Живот Помине Кристал Метал Животни Decal Занитвам Studs DIY Дизајн Легура Помине Уметност

DEN 76.00
DEN 117.60

Од стоката
Во магацинот


Здраво драг пријател :
Ако ти си gonna цел голем број на Ноктите Уметност Декорација, pls не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме competitve цена.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите
Печат со јасна topcoat
Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.
Пакет Содржина :
1 Тркала Помине Уметност Декорација Studs

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
16g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MIOBLET
Големина:
as picture
Количина:
1 Тркала
Број На Модел На:
HY033
Производи во категоријата