.

.

YINGTOUMAN 5PCS/многу Шест Arrises Алуминиум Легура Шатор Штипки Удели Кука Pin Шатор Помине Отворено Кампување Пешачење Патување Алатка Колекции

YINGTOUMAN 5PCS/многу Шест Arrises Алуминиум Легура Шатор Штипки Удели Кука Pin Шатор Помине Отворено Кампување

DEN 276.00
DEN 276.48

Од стоката
Во магацинот


Опис на :шатор помине
Ноктите големина:18cm
Шатор тока големина:40*15mm
Материјал:алуминиум легура
Производ вкупна тежина:за 75g(5 нокти+5 тока=за 90g)
1、Секој шатор закачалката е изработена од висока јачина алуминиум.
2、Овие лесни шатор удели се конструирани да се одржи вашиот шатор надолу безбедно.
1、5x Шатор помине
2、 5x Шатор нокти + 5x шатор тока

Таа е поголема од информацијата

боја:
sliver, 5 помине плус 5 колче
Додаток Тип:
Шатор Помине
Бренд Име:
YINGTOUMAN
Бродови Од:
Suzhou Jiangsu Кина
Производи во категоријата