.

.

HENGJIA тешко пластични нуркање игра vib риболов мами вештачки wobblers вибрации crankbaits pesca пливаат мамки 7.5 cm 18g 6#куките

HENGJIA тешко пластични нуркање игра vib риболов мами вештачки wobblers вибрации crankbaits pesca пливаат мамки

DEN 49.00
DEN 70.56

Од стоката
Во магацинот

Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор.Светли бои и 3 D очите е повеќе привлечна.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови.
2 : да се Создаде lifelike пливање на дејствија во вода
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Стил : Игра vib Риболов мами
Боја : 10 бои
Материјал : ABS Пластика
Објектот должина : 7.
Спецификации :
Сите слики се направени во вид. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас.Ние ги користиме OPP Вреќа за еден мамка и потоа да го употребите на картон да се пакувам , но клиенти барања е, исто така, земени во предвид.
Пакет Листата :
1pc* Риболов Намамат
Пакет и Испорака
1.
Повратни информации
1. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите.Висока јачина е тешко да падне. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA.

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Број На Модел На:
игра vib риболов мами
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Мами тип:
Игра vib мами
Материјал:
ABS Пластика
Производи во категоријата