.

.

НОВ LMP-C200 Замена Проектор голи Светилка за SONY VPL-CW125 / VPL-CX100/ VPL-CX120 / VPL-CX125 / VPL-CX150 / VPL-CX155

НОВ LMP-C200 Замена Проектор голи Светилка за SONY VPL-CW125 / VPL-CX100/ VPL-CX120 / VPL-CX125 / VPL-CX150

DEN 864.00

Од стоката
Во магацинот

Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машината и да се овозможи светилка да се излади целосно Отстранете го поклопецот Unscrew светилка домување единица за Отстранување на стари светилка Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај.оригиналниот голи проектор светилка, замена на голи светилка, оригинални проектор режач, замена на проектор режач.Замена LMP-C162 проектор голи светилка само
2. Сите светилки со 6 месеци гаранција
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине't leave проекторот во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени.
Проектор светилка бренд Име : за SONY Проект или светилка Модел Num биде r : LMP-C200
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.гаранција : 180 Денови
4.Компатибилен Проектори модел : SONY VPL-CW125 / VPL-CX100/ VPL-CX120 / VPL-CX125 / VPL-CX150 / VPL-CX155
3.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
LMP-C200-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 Дена Гаранција
Дел Број:
LMP-C200-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Производи во категоријата