.

.

EC360B EC360BLC Багер ЕКИ Control Panel VOE 20577135 Со Програмата за Volvo, 1 година гаранција

EC360B EC360BLC Багер ЕКИ Control Panel VOE 20577135 Со Програмата за Volvo, 1 година гаранција

DEN 80074.00
DEN 84288.00

Од стоката
Во магацинот


Име на производ : Багер контролна табла, Контролер, ЕКИ единица, ПРОЦЕСОРОТ кутија за Volvo Место на Потекло : Кореја Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : VOE 60100002 20577135 p02 Достапни Број на Модел : EC270 B EC270 BLC EC290 B EC290 BLC EC360 B EC360 BLC EC210 B EC210 BLC EC160 B EC160 BLC EC140 B EC140 BLC Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : Вистински, Оригинален
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кој тим

Таа е поголема од информацијата

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Објектот Тежина:
5kg
Осветленост Дел Број:
60100002
Производителот Дел Број:
20577135
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
VOE 20577135 p02
Број На Модел На:
EC360B EC360BLC
Тип:
24v
Име:
Багер Control Panel
Производи во категоријата