.

.

1000Pcs 1.0-2.4 mm 8 Срца И 8 Стрели Намали ААА Квалитет Бела Кубни Циркони Лабава CZ Синтетички скапоцен камен За Накит

1000Pcs 1.0-2.4 mm 8 Срца И 8 Стрели Намали ААА Квалитет Бела Кубни Циркони Лабава CZ Синтетички скапоцен камен

DEN 369.60

Од стоката
Во магацинот


Сите Фотографии се 100% реално пука.
Фабрика
Производителот од 1993 година,силна продуктивна способност
обезбеди голема количина набавка на производот.
Месечна 50,000,000 компјутери
Строги квалитет
15 производство на процесите ;
9 инспекција на процесите ;
5 искуство КК проверка ;
секој скапоцен камен има своја обезбедување на квалитет
Пакување
Ние прифаќаме OEM услуга (со вашите дизајн ,формата,големината,итн.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
7.6g/1000pcs
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
JY-sl669
квалитет:
А,2А,3А,4А -, 5A
Примена:
Накит,ѓердани,earring,прстени,нараквица,види,облека,декорација
Верификација Стандард:
CPSIA
министерството за здравство е скала:
8.5
Обликот Обезбеди:
Круг,Квадрат,Правоаголник,Овал,Marquise,Срцето, Octagon,Круша,Триаголник итн
Сечење:
Круг Намали
Забелешки:
Примерок цел &судењето цел е прифатена или бесплатен примерок во парк
Име:
8 срца и 8 стрели циркони кубен
Топла продажба големина:
1-3мм
боја:
Бела
Производи во категоријата