.

.

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Азија Hyundai Elantra 2011 2012 Kia Ceed Европската Верзија Автомобил Копија Камера

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Азија Hyundai Elantra 2011 2012 Kia Ceed Европската

DEN 718.00
DEN 897.60

Од стоката
Во магацинот


Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот. Ние обично се пишува на објектот име "автомобил видео систем". Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци ако овој објект е дефектен како извештај. Ако купувачите имаат подобар метод за да им помогне јасно царинската управа, ве молиме контактирајте со нас. Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област.
Сите наши објекти што доаѓаат со 12-месечно Производство Гаранција. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно.
ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Азија Hyundai Elantra 2011 2012 Kia Ceed Европската Верзија Автомобил Копија Камера
Особини И Функции :
1.4 Ghz Безжична Видео Предавателот Примачот За Полнење :
Превозот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Камерата напојување линија директно надолу светла, бидејќи работен напон е многу нестабилен предизвика камерата да не функционира правилно, видео сигнал на излез е исто така, не е нормално, па домаќин може да се види не постои на тешки пречки, jitter, или не за да се префрлите обратен екранот.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание.1 Лукс
Параметарот :
Напон : DC+12 V
Потрошувачка на Струја : <160m A
Операција Температура : -20~+65 ℃/°F
Вода Доказ : IP67
Пиксели Теренот : 6um*6um
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ Линии
Ефективни Пиксели : 960*576
Видео Формат : PAL само
Важна забелешка :
Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!
Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила
(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) За Азиските Hyundai Elantra 2011 2012 За Kia Ceed Европската Верзија
12 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Азија Hyundai Elantra 2011 2012
Компатибилен Возило 2:
Kia Ceed Европската Верзија
Производи во категоријата