.

.

Kmise Концерт Ukulele Солидна Spruce Махагони Класична Гитара Глава 23 инчен Ukelele Осетот 4 String Хаваи Гитара

Kmise Концерт Ukulele Солидна Spruce Махагони Класична Гитара Глава 23 инчен Ukelele Осетот 4 String Хаваи

DEN 2111.00
DEN 2639.04

Од стоката
Во магацинот

(освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
23 inches
Бренд Име:
Kmise
Погоден за:
Дом-образование,Почетник,Унисекс
Назад / Страна Материјал:
Махагони
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
Број На Модел На:
MI2068
Тело Материјал:
Солидна Spruce
Производи во категоријата