.

.

100pcs Нов Објектив Адаптер M39 Леќа M42 трупот Прстен m39-m42

100pcs Нов Објектив Адаптер M39 Леќа M42 трупот Прстен m39-m42

DEN 1766.00
DEN 2207.52

Од стоката
Во магацинот

ние ќе ви даде врати ID.com за помош.
Пакет содржи :
100 x M42-M39 Прстен
Плаќање
Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.
Алуминиум легура лагер, надворешниот слој на мат боја.
M42 Леќа M39 тело адаптер прстен исто така, може да се претвори со M42 на леќите кои се користат во комбинација со други бајонет планината тело,
постигнување M39 пак бајонет трупот Прстен на ефектот. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. А Т или други Даноци).
Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на одлични се бори за 100% задоволството на клиентите. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.
Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
100pcs M39-M42 Леќа Адаптер
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Leica,Pentax,Сигма,Fuji,Sony, Minolta,Samsung,Panasonic
Бренд Име:
ikacha
Производи во категоријата