.

.

Нови Пристигнување Црно Бела Керамички Обетки За Жените Обетки Мода Накит 2 Карат Кристал Студ Сребро Обетки Свадба Подарок

Нови Пристигнување Црно Бела Керамички Обетки За Жените Обетки Мода Накит 2 Карат Кристал Студ Сребро Обетки

DEN 288.00
DEN 575.04

Од стоката
Во магацинот


Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex Прстени за жени
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
keramik прстен
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
керамички прстен
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.
Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Добредојде за да имаат проверка и нарачки. Луѓе од целиот свет како и нашите производи многу.Боја : Црна /Бела прстен Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црно/Бело,како слика Позлата : Позлатен Сребрен Материјал : Керамички Прстен Големина : Како слика Прстен должина 12mm Нето Тежина : 3 g прстени за жените Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 1-7 дена за Испорака : Бесплатна
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
puberhiphop
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CE0001
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Керамички
Обликотшема:
Круг
is_customized:
yes
Материјал:
керамички и нерѓосувачки челик
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Назад Наоѓање
обетки за жени:
бела керамички обетки
Студ Обетки:
сребрени обетки
црна керамички обетки:
обетки сет
обетки кристал:
жените обетки
Производи во категоријата