.

.

Бесплатен превозот ! POA-LMP149 / 610-357-0464 Проектор Замена на Сијалица за Sanyo PLC-HP7000L Eiki LC-HDT700 проектор

Бесплатен превозот ! POA-LMP149 / 610-357-0464 Проектор Замена на Сијалица за Sanyo PLC-HP7000L Eiki LC-HDT700

DEN 4224.00
DEN 4800.00

Од стоката
Во магацинот

Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. 180-ден Гаранција.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машината и да се овозможи светилка да се излади целосно Отстранете го поклопецот Unscrew светилка домување единица за Отстранување на стари светилка Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине ја напушти проектор во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : POA-LMP149 / 610-357-0464 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : NSHA Опис на Производот
Попуст достапни за купување количина
510pcs попуст од 2%
1020 компјутери попуст од 3%
Услови на купување :
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Нашите пакување :
Зошто да се купи од нас
1.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
POA-LMP149 / 610-357-0464
Производи во категоријата