.

.

JEAZEA DC 10-80V AC 100-250V Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер Автомобил Морски Дизел Генератор Gasolin Бензински Мотор

JEAZEA DC 10-80V AC 100-250V Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер Автомобил Морски Дизел Генератор Gasolin

DEN 542.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


DC 10-80 V AC 100-250 V Круг Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер Автомобил Морски Дизел Генератор Gasolin Бензински Мотор
Состојба : Нова Материјал : пластични & метал & гума Боја : Црна Напон : DC 10-80 V / AC 100-250 V Моќ : 0.3 W Прикаже Спектар : 1/10 од час, за да се 99999.9 (6 цифрен) Работна температура : -10° -50° Точност : плус или минус 0.01 Објект се вклучени : 1 x час метар Погоден за : следење на време на машини, бензински мотори, дизел генератори, електронски мотори, итн.
Карактеристики Лесна инсталација. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил тајмерот има 6 цифрен екран со најмалку значајна цифра се 1/10 час (99999.9) и работи на влезни напони од AC Volts 100-250 V.
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
пластични & метал & гума
Бренд Име:
JEAZEA
Специјални Функции:
Лесна инсталација
боја:
Црна
Напон:
DC 10-80V / AC 100-250V
моќност:
0.3 W
Се прикаже спектар:
од 1/10 час да 99999.9 (6 цифрен)
Работна температура:
-10° -50°
Точноста:
плус или минус 0.01
Погоден за:
следење време на машини, бензински мотори, дизел
Производи во категоријата