.

.

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За FIAT Punto EVO Sedici Linea Браво FCC4 Viaggio Ottimo

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За FIAT Punto EVO Sedici Linea Браво FCC4 Viaggio Ottimo

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.
Инсталација метод : донесе водоотпорен лента, едноставно ставете во телото.За Превозот : Ние сме доверлив и искрен. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.
-само се вклопуваат без оригинални антена автомобил,ако вашиот автомобил се сигнал антена,ве молиме да не купите овој производ!!!
LED светлината ќе биде светла кога ветрот дува тоа.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Не миење на возилото во три дена.Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство.Селотејп База,Лесно се Држи на Инсталација/Не Дупчење Потребни,само чиста и сува вашиот автомобил,се држи на перка на површината.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.Инсталација Настава : 1. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Производот користење на двострано лепило се држи цврсто во телото голи метал место .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
6.3cm
Име На Модел:
FNSYZ49
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Декоративни
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
0.12kg
Автомобил модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Производи во категоријата