.

.

1pcs Мачка Очи Силен Магнет се Држиме за мачка очи Гел лак Лак Совети Градител Помине Уметност 3D Магнетни Дизајн Про Нокти Салон Алатка

1pcs Мачка Очи Силен Магнет се Држиме за мачка очи Гел лак Лак Совети Градител Помине Уметност 3D Магнетни

DEN 37.92

Од стоката
Во магацинот

Ние не може да гарантира пристигнување време. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Лесно и Брзо да се Создаде Убава Нокти За долгорочната Магија Помине Совети. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Applythe мачка очи полски, повторно, нема лек, употреба на магнет се држи блиску до ноктите за 2mm, потоа една убава модел ќе покаже надвор, а потоа ја излечи, токму сега, околу 2 минути со LED светло
4. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Или не, ве молам, точно пред исплата. 9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Висока Технологија И Висок Квалитет. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. 5) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. Се применуваат на база на гел, лек 2 минута со LED светло;
2.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
НЕТО-WT.:
1pcs
Број На Модел На:
CT
Состојка:
Магнет
Бренд Име:
KASAKO Docai
Тип:
магнет стап
Производи во категоријата