.

.

1 Парче Премиум Дрво Чаши со Рачка во Црвена/Црна Боја 320ml Рачно изработени Дрво Кафе Кригла Чај/Сок/Вода Чаши Дрвени Drinkware Подарок

1 Парче Премиум Дрво Чаши со Рачка во Црвена/Црна Боја 320ml Рачно изработени Дрво Кафе Кригла Чај/Сок/Вода

DEN 732.00
DEN 813.60

Од стоката
Во магацинот

1 Парче Премиум Дрво Чаши со Рачка во Црвена/Црна Боја 320ml Рачно изработени Дрво Кафе Кригла Чај/Сок/Вода Чаши Дрвени Drinkware Подарок Карактеристики : Висок квалитет, направени од Природни Хинап дрво со природата лак. Здрава во употреба, издржлив и не-токсични. Уникатен дизајн со комфорна рачка; две бои (Црна/Црвена) се достапни за вашиот избор. Страшни пиење чаша за Кафе, Чај, Млеко, Сок Вода дома и во канцеларија. Фенси drinkware подарок за вас и вашите пријатели. Спецификација : Материјал : 100% природно дрво Димензија : Кол 7.8 cm* Висина 12.8 cm Капацитет : Прибл. 320ml Боја : Црвена/Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x дрвени Кафе Кригла
Copo деревянная чашка пара кружек Специјални Забелешки :
Ве молам да се разбереме едни со дрвени кригла/купот се направени од различни делови од дрвото, па затоа, дрво жито, боја и спецификации на секој објект може да има мала разлика од едни на други. И тоа е многу причина зошто секој дрвени производ е единствен уметнички дела. Ве молиме користете мека салфетка и крпа за чистење. Ве молиме не користете bleachers/strong перење течност. Ве молиме избегне впива во сад детергент вода за долго време или користење тешко објекти чистењето на единица. На дрвени производи не можат да се користат во било која висока температура дезинфекција кабинет, микробранова печка, или било кои други електрични апарати. Ве молиме не место и тоа во близина на греалка, или се изложуваат на сонце.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Црвена
Капацитет:
320ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
BalmyDays
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Дрво
Стил:
Јапонија Стил
Број На Модел На:
MU-W1401
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Опис На Производот:
320ml Рачно изработена Дрвена Кафе Кригла
Тип На Производ:
Дрвени Чаши
Употреба:
Фенси Подарок, Совршен Drinkware за Кафе, Чај, Млеко, Сок Вода, итн.
Occassion:
Дом/Канцеларија/Ресторан/Хотел/Кафе
Дрво Тип:
хинап дрво
Капацитет:
Прибл. 320ml
Стил:
Пастирски стил
боја:
црвена/црна
Применливи Луѓе:
Возрасни, Деца, Парови
Карактеристики:
Креативен Дизајн, Безбедност На Храна, Природни & Здрава, Високо Крај
Производи во категоријата