.

.

Силиконски Калап Кружни Пржени Јајца Форми Фантастична Не Држи Flippin Производител На Јајца Форма Кујната Готвење Алатки

Силиконски Калап Кружни Пржени Јајца Форми Фантастична Не Држи Flippin Производител На Јајца Форма Кујната

DEN 108.00
DEN 133.44

Од стоката
Во магацинот

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Производ параметри : (Стил)
1.7 x 23 x 1,5 см ( 15. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.97 инчи далеку од топлинската цевка кога печење. По печење, извади печење послужавник и се залагаме и кул за околу десет минути за подобар ефект. И се претвори во текот на мувла кога перење ќе добие подобро миење ефект. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме не ја контактирајте со отворен пламен или пристап до извор на топлина како печка за греење цевка. Материјал : Направени од храна одделение силиконски, тоа е scald-доказ, не-стап и лесно да се чисти. Ние укажуваат на тоа дека може да ги стави на мувла во средината или горниот дел од рерната, одржување на најмалку 5 см/ 1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Немојте да им помогнам на "Свежи" копчето на микробранова печка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Спецификација за производ : за 39. Правилна употреба може да се продолжи работниот век на производот. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Јајце Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Материјал:
Силикони
Јајце Алатки Тип:
Јајце & Палачинка Прстени
Број На Модел На:
јајце мувла
Бренд Име:
AIHOME
Функција:
Палачинка Производител
Тип:
Јајце Алатки
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Производи во категоријата