.

.

Allenjoy фото позадина дрво Три-димензионални Јапонски стил потекло photocall прилагодите photobooth

Allenjoy фото позадина дрво Три-димензионални Јапонски стил потекло photocall прилагодите photobooth

DEN 460.00
DEN 666.72

Од стоката
Во магацинот

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.Валани испраќање позадина 3.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. инаку печати ќе бидат заматени.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Можете да cantact нас со цел порака и на нашата e-mail кејт(во)globalego. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn
Производи во категоријата