.

.

Мажите Стомак Половината Појас Ремени Стомак Стомак Пластични Корселе Тело Sculpting Корселе Тело Движење Половината Тенок Појас

Мажите Стомак Половината Појас Ремени Стомак Стомак Пластични Корселе Тело Sculpting Корселе Тело Движење Половината

DEN 877.00
DEN 974.40

Од стоката
Во магацинот

Карактеристики на производот : Намалување на стомачни масти,Одржување совршен телесна форма! Потентен стомакот во Фиксна ' рбетниот Тонирање waisting Правилна форма L : 75СМ85 CM (29.5 инчи33.5 инчи) XL : 85 CM95 CM (33.5 инчи37.4 инчи) XXL : 95 CM105 CM (37.4 инчи41.3 инчи) XXXL : 105 CM125 CM ( 41.3 инчи47.2 инчи)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Бренд Име:
дон билка
Број На Модел На:
Мажите стомак половината појас
НЕТО-WT.:
32g
Тип:
Слабеење Обвива
Производи во категоријата