.

.

6000/8000mAh Метална рамка Моќ на Капакот на Батеријата Случај за huawei p10 / p10 плус Надворешни Мобилен Телефон Моќ Банка Копија Задниот Поклопец

6000/8000mAh Метална рамка Моќ на Капакот на Батеријата Случај за huawei p10 / p10 плус Надворешни Мобилен

DEN 950.00
DEN 1319.04

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
Rosegold за p10, злато за p10, среброто за p10, црна за p10, црна за p10 плус, среброто за p10 плус, rosegold за p10plus, злато за p10 плус
Функција:
моќ случај
Капацитетот На Батеријата:
7000-7999mAh
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
damafundas
Производи во категоријата