.

.

Гребло Поводник Риболов Прачка Поводник Безбедност Род Поводник Lanyard Морски Јаже за кајак Кану Bungee Кабелот Водат Вода-ски Додатоци

Гребло Поводник Риболов Прачка Поводник Безбедност Род Поводник Lanyard Морски Јаже за кајак Кану Bungee Кабелот

DEN 235.00
DEN 330.72

Од стоката
Во магацинот


Опис : Преносни и лесно да се носат Издржлив и лесен во тежина, Тоа е за вас да се одржи paddles или прачки за кајаци/ Кану Материјал : Текстил опфатени рака со метален клип Должината на Црвениот Дел (пред се водат) : Прибл. 7.87 инчен/20 cm Боја : Црвена
Пакетот Вклучува : 1 x Гребло Поводник
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

сертификација:
CE
Отворено Активност:
Сурфање
Број На Модел На:
гребло поводник
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Ткаенина покриена рака со метален клип
боја:
Црвена
Производи во категоријата