.

.

OSIDEN ОД 1,5 W Висока Моќност Предводена Модул Страна Осветлување 5050 led Светилки Предводени од Модулот Леќа led Modul Светлина За Signage Рекламирање

OSIDEN ОД 1,5 W Висока Моќност Предводена Модул Страна Осветлување 5050 led Светилки Предводени од Модулот

DEN 686.00
DEN 686.40

Од стоката
Во магацинот


Заштеда на енергија longlife Безбедност
Спецификација
Реден Број
предводени од модулот
Напон DC12 V
Led Тип
SMD3030
Led Количина
1pc
Моќност
1.5 w*1led
Боја
бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолта/розова
Големина
4.5 CM L*W 3 CM
Употреба
Внатрешна и надворешна билборди, LED светлечки знаци, светлината кутии, светлечки логото

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
предводени од модулот
сертификација:
CE,CCC
Напон:
12V
Бренд Име:
OSIDEN
Производи во категоријата