.

.

100pcs/многу 13.56 MHz RFID Силикони Wristband Хривнија NFC Ntag215 Ntag213 Smart Близина Картичка Водоотпорен за Контрола на Пристап

100pcs/многу 13.56 MHz RFID Силикони Wristband Хривнија NFC Ntag215 Ntag213 Smart Близина Картичка Водоотпорен

DEN 5448.00

Од стоката
Во магацинот


Белешки : сликата е само за референца. : NL002
Име на производ : RFID Најлон Wristband
Материјал : ABS
Големина : 280x37x20mm
Чип : NFC Ntag213 Ntag215 Ntag216
Стандард : ISO14443
Енкапсулација : обликувањето два пати
Работа температура : -50'C~240'C
Сертификат : ROHS ISO9001
Боја : Сина,Црвена,Бела,Црна,Жолта,Зелена,Розова и сл или во прилагодено боја
Откривање на далечина : 3-10cm Лесно да се носат, мека отпорен на Вода Компатибилна со 13. областа сила и антена геометрија) 7 бајтен сериски број (каскада ниво 2 според ISO/IEC 14443-3) UID ASCII огледало за автоматско serialization NDEF пораки ECC врз основа оригиналност потпис Брзо читање команда Вистински anticollision 180 организирани во 45 страници со 4 бајти на страница 144 бајти слободно достапни корисникот Читај/пишувај област (36 страници) 4 бајти иницираните способност сад со едно време програмабилни пристап битови Областа програмабилни само за читање заклучување функција на една страница за прв 16 страници се Конфигурираат заштита со лозинка со факултативниот ограничување на неуспешни обиди Анти-кинење поддршка за способноста на сад (CC) и заклучување на битови ECC поддржани оригиналност проверете задржување на Податоците време од 10 години Напишете издржливост 100.56 MHz RFID Силикони Wristband Хривнија NFC Ntag215 Ntag213 Ntag216 Smart Близина Картичка Водоотпорен за контрола на Пристап или брзо плаќање
RFID Најлон wristband-Магија стап
Производ Бр. Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез и плаќање, социјалната сигурност, управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни плаќање
Достапни Занает : Логото свила печатење, ласерски нумерирање или UID број, кодирање и сл. Технички Карактеристики : Безконтактни пренос на податоци и снабдување со енергија Оперативни фреквенција : 13.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
rfid wristband NL002
Бренд Име:
EETSENG
MOQ:
100pcs/многу
Име на производ:
rfid најлон wristband
Материјал:
ABS
Големина:
280x37x20mm
чип:
RFID NFC Ntag213
Фреквенција:
13.56 MHZ rfid NFC
Сертификат:
ROHS ISO9001
боја:
Сина Црвена Бела Црна, Жолта Зелена Розова и сл или во прилагодено боја
Достапни занаети:
Логото свила печатење ласерски нумерирање или UID број кодирање и сл.
is_customized:
Yes
Производи во категоријата