.

.

Секси Девојка се Соочуваат со Црна Уметност Налепници Позадина Салон за Убавина Лого За фризерскиот салон Отстранлив Ѕид Decals Дома Декорација ZB150

Секси Девојка се Соочуваат со Црна Уметност Налепници Позадина Салон за Убавина Лого За фризерскиот салон Отстранлив

DEN 335.00
DEN 446.40

Од стоката
Во магацинот


Големина (custom sizes достапни по барање)
63cm ( широк ) x 42cm (високи)
84cm ( широк ) x 56cm (високи)
113cm ( широк ) x 75см (високи)
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Таа е поголема од информацијата

боја:
црна, сина, сива, зелена, H635 меки розова, виолетова, црвена, бела, жолта, државата сива, виолетова, кафена, теал, прилагодено боја
Големина:
63x42cm, 84x56cm, 113x75cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZB150
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
Производи во категоријата