.

.

Бесплатен Превозот Бели и Шарени Бохемија Pendant светилка D15cm Село Pendant Светлина E27 110V~220V Барокната Декорација Pendant Светилка

Бесплатен Превозот Бели и Шарени Бохемија Pendant светилка D15cm Село Pendant Светлина E27 110V~220V Барокната

DEN 2724.00
DEN 2868.00

Од стоката
Во магацинот


За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката . Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ви благодариме!.Бесплатен Превозот Бели и Шарени Бохемија Pendant светилка D15cm Село Pendant Светлина E27 110 V~220 V Барокната Декорација Pendant Светилка
Купи Упатство
1. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
11-15W
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
SY1033/1L
Инсталација Тип:
синџир pendant
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Гаранција:
3Years
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Златниот Пат
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Производи во категоријата