.

.

Американски Стил Кристално За Лустери Дневна Соба Железо Светилка Модерна трпезарија LED Светилка Хотел злато Лустерот Осветлување сјај

Американски Стил Кристално За Лустери Дневна Соба Железо Светилка Модерна трпезарија LED Светилка Хотел злато

DEN 4752.00

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[производи]-[33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[5049] Опис-pendan
Материјал : полиран метал база + луксузни кристали
*Големина/димензија :
3 lightsДијаметар 54cm,Висина 46cm+синџир 60см
6 lightsсо Дијаметар од 70cm,Висина 46cm+синџир 60см
8 lightsДијаметар 83cm,Висина 53cm+синџир 60см
*Lightsource & сијалица носителот : E14/E12 , 3/6/8 светилки/светла*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)
Боја : злато-види слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[5052] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[5044] Испорака и услуга
За Превозот/испорака
1).
Ве молиме Дај Ми 5-ѕвезда позитивни повратни информации Ако уживате на шопинг
-Вашите повратни информации е многу важен за нас и ќе ни ги охрабри се направи подобро, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 7 работни дена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.
2)Ние/продавачот сноси испорака на Ризик,Доколку се оштетени за време на превозот и дополнителни резервни делови не е доволно ве молиме да ни кажете во рок од 72 часа од објектот примени,тогаш ние ќе redeliver оштетени делови во рок од 2 до 5 работни денови.Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
regron
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Кристално
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2
Карактеристики:
Злато Кристал Лустерот,луксузни лустерот
Број На Модел На:
Затворен Осветлување
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Напон:
110V,120V,220V,230V,240V,110-240V,90-260V
Тип На Објект:
Лустери
Производи во категоријата