.

.

61 Инчи Банана Гумени Базен Плови на Вода Играчки со пумпа гигант партија материјали плажа играчки пловечки брод кревет Воздушен Душек Сплав

61 Инчи Банана Гумени Базен Плови на Вода Играчки со пумпа гигант партија материјали плажа играчки пловечки

DEN 1596.00
DEN 1679.52

Од стоката
Во магацинот


Други Политики : 1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ 2) точки ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по плаќање завршен примени. 2) Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте ме прв во редот за процесот на замена или враќање на средствата. 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние може да ги реши сите проблемот да се исполнат за вас. Тоа мора да се врати во рок од 7 дена. И ние гарантираме за да ви понуди задоволни резолуција.

Таа е поголема од информацијата

Возраст Опсег:
> 3 години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
AIBOULLY
Број На Модел На:
Банана Лебди
Тип:
базен лебди
Име:
Нов стил Вода Играчка Гигант Банана
базен играчки:
Сплав Воздушен Душек 180*80 СМ
Објектот:
Пица Воздушен Душек Пливаат ПРСТЕН Базен Плови на Вода Забава Бали
Крофна базен:
Плови На Вода Забава На Островот Бали
Големина:
180*80 CM
Применливи Луѓе:
возрасни и деца
пливање плови:
Лубеницата Пливаат Прстен
Тип:
Навистина Големи Гумени Лубеницата
Производи во категоријата