.

.

Рака Фрли ја Менуваат Бојата Телескопски Топката Новина Играчка за Подарок

Рака Фрли ја Менуваат Бојата Телескопски Топката Новина Играчка за Подарок

DEN 299.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
M, L
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Тема:
Спорт
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години
Производи во категоријата