.

.

2017 Водоотпорен привремени тетоважи налепници секси романтична темно трендафил цвеќе хена лажни телото уметност флеш тетоважа ракав

2017 Водоотпорен привремени тетоважи налепници секси романтична темно трендафил цвеќе хена лажни телото уметност

DEN 33.00
DEN 36.00

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
- Трае насекаде од 2 - 5 дена.
- Други
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа, и исто така можете да онлајн разговор wuth нас, јас ќе одговори наскоро.
Ви благодариме за шопинг со нас!
Големина : 90*190mm
Количина : Поставување на 1 листови. Ако сакате undervalue вашиот пакет ве молиме да ги споделите со нас.
【 Производ слики】

P.
- Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување.
- Ние ги користиме EN71-3 (тешки метали тест) одобрени мастило.(не поединечна пакување)
Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет , може да се следи во текот на подигање на испорака.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и Запад Унија.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти.
- Вклучува тетоважа примена на инструкциите.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
MANZILIN
Големина:
9*19cm
Број На Модел На:
tbx020
Тип:
Привремена Тетоважа
Водоотпорен:
Yes
Не-Токсични:
Yes
Производи во категоријата