.

.

Нов оглас топла продажба Пролет и лето нето мажите и жените Дише Одење чевли 99-555#

Нов оглас топла продажба Пролет и лето нето мажите и жените Дише Одење чевли 99-555

DEN 835.00
DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
одење чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
99-555
Обвивка Материјал:
Синтетички
Технологија:
dmx
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Nuyork
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Затворање Тип:
Лизга-На
Применливи место:
Хард Суд
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Производи во категоријата