.

.

BOROSA Druzy рачно изработени Злато Beaded Хривнија Топла Розова Камен Druzy Geode Конектор & 10мм Бел Камен Монистра Хривнија G0336

BOROSA Druzy рачно изработени Злато Beaded Хривнија Топла Розова Камен Druzy Geode Конектор & 10мм Бел Камен

DEN 1426.00
DEN 1584.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Природен камен
Камен Големина : Прибл. 18-33 mm
Внатрешниот Синџир Кол : Прибл . 50mm
Тежина : Околу.21-25 g
Облик : Freeform
Метал заврши : златна боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BOROSA
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
G0336
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Затворач Тип:
Никој
Камен големина:
18-33 mm
Дебелина:
6-13mm
Тежина:
21-25g
Внатрешниот Синџир Кол:
50 mm
Материјал:
Камен
Тип На Објект:
хривнија
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Производи во категоријата