.

.

3Pcs/Многу За Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / GX8 5.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

3Pcs/Многу За Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / GX8 5.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир

DEN 71.52

Од стоката
Во магацинот

Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу За Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / GX8 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
ЗАБЕЛЕШКА : Поради криви дизајн на некои мобилен телефон (За i Phone 6/Плус,Samsung Note 4/5. Ве молам, разберете го тоа!
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост.5 Инчен Пакет се Вклучени : 3 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 3 x на Влакна Текстил
.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Заштита од гребнатини, нечистотија. Ние тоа го направи помала за да се покрие рамен дел на екран и да го оставите крива раб. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран.
[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. Не се Менува откако ќе се плати цел. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / GX8 5.S6 Работ итн ), екранот се заштитници се малку помали од реалната големина на екран.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Карактеристики:
Анти-Нула, Тенок, Перат
Тип:
Заштитна Guard Shield Маска
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
3 еез
Компатибилен Модел:
За Huawei Искачи G8 / Г-7 Плус / D199 / Maimang 4 5.5 Инчен
Материјал:
Мек Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ
Производи во категоријата