.

.

Автомобил нула поправка пенкало, авто боја пенкало за фолксваген ФОЛКСВАГЕН passat Б5 Б6 B7 ,автомобил сликарство пен

Автомобил нула поправка пенкало, авто боја пенкало за фолксваген ФОЛКСВАГЕН passat Б5 Б6 B7 ,автомобил сликарство

DEN 216.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
SVW 2, SVW 3, SVW 15, SVW 17, SVW 19, SVW 20, SVW 24, SVW 25, SVW 29, SVW 31, SVW 41, SVW 57, SVW 58, SVW 68, SVW 69, SVW 70, SVW 71, SVW 72, SVW 73, SVW 102
Име На Модел:
12
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Волумен:
10ml
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Слика Пенкала
Објектот Тежина:
0.02kg
Бренд Име:
Летало
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
течни
Објектот Должина:
10cm
Специјални Функции:
сјај
Објектот Ширина:
1cm
Производи во категоријата