.

.

За Kawasaki ER6N ER6F ER-6N ER-6F Јамаха FZ6-S2 FZ6 S2 Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број

За Kawasaki ER6N ER6F ER-6N ER-6F Јамаха FZ6-S2 FZ6 S2 Мотоцикл Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка

DEN 1934.00
DEN 2079.84

Од стоката
Во магацинот


Специфични :
Табличка Протезата со светло за плоча
Материјал : Alumium
Боја : Црна/ Gold/ портокал/сребрена/Зелено/Сино
Се вклопи во поголемиот дел од sport bike

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сребро, Злато, Портокалова, Црвена, Сина, Црна, Сива
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Објектот Должина:
14inch
Материјал Тип:
alumium
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
2.7inch
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
LK-PH-005
Објектот Тежина:
0kg
боја:
Црна/црвена/сива/Сино
Тип На Објект:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment:
Повеќето од sport bike
Производи во категоријата