.

.

Бебе Шише Четка За Чистење Spout Првенство Стакло Teapot За Перење Чистење Алатката Четка Кујна Додатоци -35

Бебе Шише Четка За Чистење Spout Првенство Стакло Teapot За Перење Чистење Алатката Четка Кујна Додатоци -35

DEN 55.00
DEN 84.96

Од стоката
Во магацинот


Бебе Шише Четка За Чистење Spout Првенство Стакло Teapot За Перење Чистење Алатката Четка Кујнски Прибор
опис на производот
Боја : Случајни
Употреба : Погоден за сите типови на бебето шишиња, фен за коса, полни шишиња, шишиња и така натаму
Големина : вкупна должина од околу 23cm, шише четка дел од должина од околу 12cm. Секоја земја има различни тарифи политика.
Материјал : ПП + најлон + нерѓосувачки челик жица + сунѓерот
Топлина-отпорни на температура : +120 целзиусови степени
answer : ___________________________ note :
Ова шише четка може да се користи во дезинфекција тенџере по врела или пареа стерилизација, тој може да издржи и до 120 степени висока температура, која е обичен материјал четка не можат да си го дозволат. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата. Прирачник за мерење, постојат 1-2 см грешка е нормално
Карактеристики : употреба на високо-квалитетна најлон четка жица производство, мека свила, водата може да биде варено дезинфекција, безбедност и здравје. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .
Шише четка е потрошен, постојат пластични шишиња четка нарушување нарушување е многу нормално. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . Шише четка во употреба на готовиот треба да бидат внимателни за да се задржи шише четка сува и вентилирани, обидете се да се осигура дека шише четка во сува средина, ако премногу влажна средина лесно да доведе до четка за тело мувла, кои влијаат на нормална употреба. Во исто време, исто така може да се исчисти висока чаша.

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Рака
Употреба:
Лични Перење/Чистење/Нега
Број На Модел На:
B051821
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
/
Тип:
Бебе Шише
Производи во категоријата