.

.

Метал Стабилизатор Планината За H45033 Усогласување на Tarot Trex 450 ПРО Rc Хеликоптер 450pro

Метал Стабилизатор Планината За H45033 Усогласување на Tarot Trex 450 ПРО Rc Хеликоптер 450pro

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Опис
Пакет Содржина :
*. Стабилизатор планината(Горниот) x 1
*. Стабилизатор планината(Пониска) x 1
*. Приклучок за завртка x 2(M2x12mm)
*. Чашката копчето главата на завртката x 2(M2.5x6mm)
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Таа е поголема од информацијата

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува
Производи во категоријата