.

.

KEORMA Гроздобер Сини Кристал Монистра Шарм Нараквици За Жените Девојка со DIY Стаклени Монистра Хривнија & Алка DIY Накит KM369

KEORMA Гроздобер Сини Кристал Монистра Шарм Нараквици За Жените Девојка со DIY Стаклени Монистра Хривнија &

DEN 180.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


*Име : KEORMA Кристал Шарм Хривнија & Алки Тибетската Сребрена Боја Хривнија за Жени рачно изработени Гроздобер Накит *Материјал : Алуминиум *Lenth : 20cm *Големина : ве молиме видете на слика *Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
*Носење Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
*Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
*Пакување : Секој во Црна Подарок Торба
Хривнија Големина Mesure Начин
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 30-60 дена не Може да се следи Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
ЗА COLEMA НАКИТ
COLEMA е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KM369
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
KEORMA
Функција:
синџир хривнија
Компатибилност:
Жените Хривнија
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Еко-Пријателски Цинк Легура
Повод:
Годишнина , Подароци , Партија ,Свадба ,Секојдневниот Живот
Продажбата количина за овој стил:
1pieces
боја:
како Слика
Тежина:
0.05kg/pcs
Трговија на големо:
Добредојде
Charaeter:
кристал шарм хривнија
одговараат за:
Жените ,Девојка
Пакување:
Црна Подарок Торба
Должина:
20cm
Производи во категоријата